Flori Mumajesi padit Juliana Pashën për "prishje imazhi" e "cënim nderi"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:20 29-03-2015 Flori Mumajesi padit Juliana Pashën për këngëtari Flori Mumajesi i ftuar në Top Show Magazine

Këngëtari Flori Mumajesi ka dorëzuar një padi në gjykatë për këngëtaren Juliana Pasha e cila sipas Mumajesit i ka prishur imazhin me akuzat e saj në rrjetet sociale se këngëtari i kishte vjedhur këngën “Kuq e zi” e më konkretisht teksin e saj.

“Edhe Juliana Pasha më ka vjedhur mua fjalën “të dua” dhe “zemër” te kënga e saj “Kristal’”, ironizoi këngëtari i ftuar në Top Show Magazine. Ai shtoi se emërtimet për kombëtaren nuk i ka shpikur Juliana Pasha.

Flori ndërkohë e ka paditur në gjykatë  këngëtaren për “prishje imazhi dhe "cënim nderi”.

Lexo edhe:Juliana Pasha denoncon: Më kanë vjedhur këngën “Kuq e Zi”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071258544921875
array(1) { ["section"]=> string(73) "flori-mumajesi-padit-juliana-pashen-per-prishje-imazhi-e-cenim-nderi-7267" }