Flori Mumajesi publikon foto intime nga shtrati me një femër

Publikuar tek: aktualitet, më 12:13 08-08-2017 Flori Mumajesi publikon foto intime nga shtrati me një femër

Këngëtari shumë i dashur dhe i suksesshëm shqiptar Flori Mumajesi është përfolur shpeshherë në media për lidhje me femra.

Mirëpo, asnjëherë nuk ka patur diçka konkrete dhe të pranuar nga ai vet.

 Këngëtari ka ngjallur dyshime teksa ka publikur një foto nga shtatri me një vajzë. Në foto nuk duket se kushë është vajza që Flori ka në krah duke ngjallur dyshime të shumta. 

hgf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019309043884277
array(1) { ["section"]=> string(66) "flori-mumajesi-publikon-foto-intime-me-nje-femer-nga-shtrati-88547" }