Florian Binaj revoltohet me ndjekësit, poston foton e analizave për koronavirusin: Jetoni jetën tuaj dhe kërkojini llogari vetes!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:25 05-07-2020 Florian Binaj revoltohet me ndjekësit, poston foton e analizave për koronavirusin: Jetoni jetën tuaj dhe kërkojini llogari vetes! Aktori Florian Binaj

Aktori i humorit Florian Binaj duket se është revoltuar me ndjekësit në rrjetet sociale që e pyesin vazhdimisht për rezultatin e testit të koronavirusit, ndonëse ai tha disa ditë më parë se ka rezultuar negativ.

Binaj u infektua me Covid-19 në muajin qershor, por e kaloi sëmundjen pa simptoma dhe në karantinë në shtëpinë e tij.

Në rrjetet sociale ai ka postuar sot edhe përgjigjen zyrtare të testit të dytë.

“Për të gjithë ata që nuk i dalin llogaritë e veta me jetën e të tjerëve. Tani kushdo që do më pyes sërish nëpër komente për të njëjtën temë, do i fshi komentin dhe ndoshta dhe block. Jetoni jetën tuaj dje kërkojini llogari vetes, jo të tjerëve!”, shkruan Binaj.

fdgehe4jh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095431804656982
array(1) { ["section"]=> string(133) "florian-binaj-revoltohet-me-ndjekesit-poston-foton-e-analizave-per-koronavirusin-jetoni-jeten-tuaj-dhe-kerkojini-llogari-vetes-212943" }