Florian Marku arrin majat, takon Anthony Joshua para ndeshjes

Publikuar tek: sport, më 22:58 18-09-2019 Florian Marku arrin majat, takon Anthony Joshua para ndeshjes Florian Marku

Florian Marku është një nga emrat shqiptar, më në zë kur bëhet fjalë për sportet luftarake. Marku prej shumë kohësh është shpërngulur në Angli për të ecur më shumë në karrierën e tij.

Ditën e premte shqiptari Marku, pritet të zhvilloj sfidën e radhës ndaj një kundërshtari të fortë si Miroslav SERBAN në Londër. Në pritje të ndeshjes boksieri shqiptar është shfaqur në një fotografi me ish-kampionin e botës Anthony Joshua, i cili është një nga më të mirët në këtë sport dhe po përgatitet që në dhjetor të luftoj përsëri për titullin kampion.

“Kenaqesi te takohem e te flas me Anthony Joshua para ndeshjes te premten. Mbas ndeshjes gjera t medhaja do vin. Stay Tuned!!!!”, shkruan Marku në profilin e tij të facebook, përkrah fotos me Joshua.

Screenshot_8-5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037070989608765
array(1) { ["section"]=> string(67) "florian-marku-arrin-majat-takon-anthony-joshua-para-ndeshjes-178954" }