Floriana Garo, e qeshur dhe pa grim krah të atit, ka një dedikim...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:35 28-11-2016 Floriana Garo, e qeshur dhe pa grim krah të atit, ka një dedikim...

Bukuroshja e ekranit Florian Garo shfaqet mjaft e qeshur dhe e çliruar nga grimi televiziv në këtë foto.

Krah babait të saj që sot ka ditën e tij të lindjes dhe pikërisht për këtë arsye, moderatorja i bën edhe një dedikim.

“Gëzuar ditëlindjen babait tim. Kaq larg e kaq afër...” shkruan Floriana duke nënkuptuar që me babain e ndan distanca por asgjë tjetër veç saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022610902786255
array(1) { ["section"]=> string(68) "floriana-garo-e-qeshur-dhe-pa-grim-krah-te-atit-ka-nje-dedikim-60911" }