Floriana Garo flet për herë të fundit për largimin, tregon arsyen: Vendimi ishte shumë i vështirë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:52 10-07-2017 Floriana Garo flet për herë të fundit për largimin, tregon arsyen: Vendimi ishte shumë i vështirë

Floriana Garo, prezantuesja e emisionit “Jo Vetëm Modë” ka vendosur të largohet përfundimisht nga vendi për shkak të fejesës me avokatin Enis Daci i cili jeton në Amerikë.

Me anë të një statusi moderatorja e njohur ka vendosur t'u japë lamtumirën të gjithë miqve dhe mbështetësve të saj gjatë këtyre viteve, teksa deklaron edhe njëherë se ky vendim është marrë për shkak se do të nisë një kapitull të ri në jetë.

Postimi i Florianës:

Te dashur miq,
"Jo vetem mode" ka qene eksperienca me lartesuese dhe permbushese ne jeten time profesionale! Une e nisa rrugetimin tim ne televizionin Klan ndaj falenderoj me zemer Aleksander Frangajn per mundesine dhe besimin qe me ofroi. Pa Bertin, Miren, Dritanin, Xhezualdin, Kristin dhe gjithe pasionin me te cilin ata e kane ushqyer emisionin, asgje nuk do ishte njesoj! Falenderoj pafundesisht te gjthe ata qe kane besuar tek une dhe me kane nxitur te bej me te miren por mbi te gjitha, publikun qe cdo te shtune ne oren 20.05 ka kthyer stacionin tek Jo vetem mode! 
Une kam vendosur te nis nje kapitull te ri ne jeten time, sigurisht nje vendim aspak i lehte, por gjithcka ne jete mundohemi ta bejme per me mire. 
Jam e bindur qe do te rishihemi prape ne te ardhmen! Xoxo, Floriana

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071189403533936
array(1) { ["section"]=> string(101) "floriana-garo-flet-per-here-te-fundit-per-largimin-tregon-arsyen-vendimi-ishte-shume-i-veshtire-85665" }