Floriana Garo jo vetëm “vajza e modës”, sfidon të ftohtin teksa ngjit malin e Dajtit veshur hollshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:49 20-01-2017 Floriana Garo jo vetëm “vajza e modës”, sfidon të ftohtin teksa ngjit malin e Dajtit veshur hollshëm

Floriana Garo ka sfiduar temperaturat e ulëta gjatë ditës së sotme duke u ngjitur në malin e Dajtit.

Moderatorja ka treguar se ajo nuk është vetëm “vajza e modës” por di të bëjë dhe ngjitje, madje e veshur dhe hollshëm.

Ajo na ka sjellë një foto nga mali me dëborë, e veshur me një triko jo fort të trashë, me pantallona të bardha dhe çantën mbi shpinë si një alpiniste e vërtetë.

floriana_garo.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022741079330444
array(1) { ["section"]=> string(103) "floriana-garo-jo-vetem-vajza-e-modes-sfidon-te-ftohtin-teksa-ngjit-malin-e-dajtit-veshur-hollshem-66163" }