Floriana Garo më e emocionuar se kurrë, babai i saj mer titullin "Nderi i Qytetit të Durrësit”

Publikuar tek: kulture-art, më 15:49 07-03-2016 Floriana Garo më e emocionuar se kurrë, babai i saj mer titullin

Moderatorja bukuroshe e emisionit “Jo vetëm modë” Floriana Garo, ka kaluar një ditë plot emocione sot. Babai i Florianës, mësues i njohur në Durrës Sofokli Garo është nderuar këtë 7-Mars me titullin “Nderi i Qytetit”.

Këtë emocion Floriana ka preferuar ta ndaj me të gjithë duke i shprehur kështu emocionet e saj:

“Jam shumë e emocionuar dhe krenare që sot më 7 Mars babai im mori titullin "Nderi i Qytetit të Durrësit" për kontributin që ka dhënë gjatë një jete në rritjen e cilësisë së mësimdhënies!”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025553941726685
array(1) { ["section"]=> string(97) "floriana-garo-me-e-emocionuar-se-kurre-babai-i-saj-mer-titullin-nderi-i-qytetit-te-durresit-34475" }