Florjan Binaj deklaratë të fortë, shpreh hapur ‘zhgënjimin' ndaj Top Channel: Në tv ku punoj, dëshpërim që promovohen antivlerat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:11 07-04-2020 Florjan Binaj deklaratë të fortë, shpreh hapur ‘zhgënjimin' ndaj Top Channel: Në tv ku punoj, dëshpërim që promovohen antivlerat Florjan Binaj

Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj ka bërë një deklartaë të fortë ku shpreh hapur zhgënjimin ndaj televizionit Top Channel në të cilin ai punon prej vitesh.

Binaj përmes një postimi në rrjete sociale shkruan “sot u zhgënjeva jashtë mase nga një program që po jepet në tv ku punoj…dëshpërim që sot në tv promovohen antivlerat dhe jo vlerat…”.

Kaq ka shkruar aktori duke mos bërë me dije se kush është emisioni që i  ka lënë shije kaq të keqe.

“Tv duhet të edukojë njerëzit, shikuesit, ndjekësit, sidomos rinia e cila do pikë orjentimi dhe frymëzimi.

Sot u zhgënjeva jashtë mase nga një program që po jepet në tv ku punoj…dëshpërim që sot në tv promovohen antivlerat dhe jo vlerat…

Kjo do i hapë rrugën një udhe pa krye”, ka shkruar Binaj ne postimin në ‘Instastory’.

785-0-5e88a179356e4-696x1309.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099918842315674
array(1) { ["section"]=> string(130) "florjan-binaj-deklarate-te-forte-shpreh-hapur-zhgenjimin-ndaj-top-channel-ne-tv-ku-punoj-deshperim-qe-promovohen-antivlerat-201700" }