Florjan Binaj festoi ditëlindjen, ka një surprizë të veçantë për publikun (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:36 13-10-2017 Florjan Binaj festoi ditëlindjen, ka një surprizë të veçantë për publikun (FOTO)

Florjan Binaj, i njohur për publikun shqiptar si “polici” i Portokallisë, festoi ditëlindjen e tij të 32-të.

Në këtë ditë mjaft të veçantë për të, aktori ka zgjdhur të prezantojë për herë të parë edhe familjen e tij. Në foto janë prindërit, vëllai, bashkëshortja dhe vajza e aktorit.

Mirëpo, siç mund të kuptohet në foton familjare mungon Glauku, djali i Florjanit. Megjithatë për këtë aktori i humorit e ka një shpjegim.

“Eshtë shumë e bukur të festosh 8 vjetorin për herë të 4-të me familjen tënde edhe pse jo të gjithë kishin mundësi të ishin këtu! Për të gjithë ata që pyesin ku e kam çunin, po foton kush do na e bënte?!”, ka shkruar Florjani në Facebook. 

22366682_877731495741811_3635262984535268204_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025519132614136
array(1) { ["section"]=> string(83) "florjan-binaj-festoi-ditelindjen-ka-nje-surprize-te-vecante-per-publikun-foto-95759" }