Florjana Garo sërish shtatzënë, tregon barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:46 11-06-2019 Florjana Garo sërish shtatzënë, tregon barkun e rrumbullakosur

Pak ditë më parë moderatoja e njohur Floriana Garo dha lajmin e ëmëbl se është sërish shtatzënë.

Moderatorja tha se ishte 3 muajshe dhe dëshironte që vajza e saj 1 vjeçare të kishtë një vëlla.

 Ndërkohë pasi dha lajmin e bukur moderatorja ka filluar të postojë dhe në profilin e saj foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi, Floriana ka publikuar një foto të shkëputur nga një event ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë rozë teksa në sy bie barku i saj i rrumbullakosur.

Florjana Gara la jetën publike që kishte në Shqipëri dhe dy vite më parë vendosi të largohej në shtetin ku jetonte bashkëshorti i saj Enisi.

auto_-640-0-5cff6d4e0b3ab1560244390.jpg

 

 

 

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fakte të çuditshme për trurin tonë
Bashkëshortja e kryeministrit Rama tërheq sërish vëmendjen, ja look-u i veçantë i Lindës »
Article Logic
Execution time: 0.014636993408203
array(1) { ["section"]=> string(68) "florjana-garo-serish-shtatzene-tregon-barkun-e-rrumbullakosur-167771" }