Florjana Koka feston e emocionuar fitoren në Sarandë, me familjen dhe deputetin Kokëdhima

Publikuar tek: foto-e-dites, më 13:23 23-06-2015 Florjana Koka feston e emocionuar fitoren në Sarandë, me familjen dhe deputetin Kokëdhima

Merr Bashkinë e Sarandës dhe feston e emocionuar me familjen dhe qytetarët, bashkinë e të cilëve do të drejtojë në këto 4 vjet. Florjana Koka shfaqet shumë e emocionuar në disa foto me familjen e saj dhe mbështetësit, por edhe me deputetin e majtë, Koço Kokëdhima dhe vajzën e tij, këngëtaren Besa Kokëdhima.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « monumenti i lushnjes
Rama trendafili »
Article Logic
Execution time: 0.0062670707702637
array(1) { ["section"]=> string(94) "florjana-koka-feston-e-emocionuar-fitoren-ne-sarande-me-familjen-dhe-deputetin-kokedhima-14423" }