Fluks turistësh në Vlorë, radhë kilometrike prej një ore

Publikuar tek: aktualitet, më 19:25 18-08-2019 Fluks turistësh në Vlorë, radhë kilometrike prej një ore Foto ilustruese

Prej mëse një ore në segmetin Orikum-Uji i Ftohtë në Vlorë ka radhë të gjata kilometrike të automjeteve.

Raportohet se trafik të rënduar ka patur në disa akse për shkak të pushuesve dhe turistëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0261549949646
array(1) { ["section"]=> string(62) "fluks-turistesh-ne-vlore-radhe-kilometrike-prej-nje-ore-175716" }