Fluturim charter nga Tirana në Londër, ambasada e SHBA publikon njoftim urgjent: Ja kur niset avioni (Të dhënat dhe ÇMIMI)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:27 03-05-2020 Fluturim charter nga Tirana në Londër, ambasada e SHBA publikon njoftim urgjent: Ja kur niset avioni (Të dhënat dhe ÇMIMI) Foto e publikuar nga ambasada

Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shtetasit amerikane në vendin tonë.

Përmes njën reagimi në “facebook” ambasada bën me dije se ka marrë informacion mbi një fluturim charter nga Tirana në Londër, që niset të enjten, 7 maj.

Avioni niset nga aeroporti ndërkombëtar i Tiranës në orën 12:00 dhe mbërrin në aeroportin Luton të Londrës në orën 14:00. Sakaq bën me dije se një biletë kushton 299 Euro.

“Ambasada Amerikane ka marrë informacion mbi një fluturim charter nga Tirana në Londër, që niset të enjten, 7 maj. Avioni niset nga aeroporti ndërkombëtar i Tiranës në orën 12:00 dhe mbërrin në aeroportin Luton të Londrës në orën 14:00. Një biletë kushton 299 Euro. Për shkak të kufizimeve të tranzitit në Londër, ky udhëtim është i vlefshëm vetëm për qytetarët amerikanë, megjithëse rezidentët ligjorë të përhershëm amerikanë me një vizë të vlefshme të Mbretërisë së Bashkuar gjithashtu mund të kualifikohen.

Nëse jeni qytetar amerikan ose rezident ligjor i përhershëm amerikan (me një vizë të vlefshme të Mbretërisë së Bashkuar) dhe jeni të interesuar të merrni më shumë informacion mbi këtë fluturim, ju lutemi të nisni menjëherë një email në [email protected] Për më shumë informacion, klikoni këtu https://bit.ly/2z0KkYG”, shkruan ambasada e SHBA.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « LABORATOR droge në shtëpi, zbardhet e shkuara kriminale e familjes fierake, djali i burgosur dhe babai i arratisur të dënuar më parë për trafikim narkotikësh (Deportimi nga Franca)
'Kjo e dielë do të pasohet nga lehtësime në vijim', Rama publikon videon nga Tirana por ka NJË MERAK TË MADH »
Article Logic
Execution time: 0.0098822116851807
array(1) { ["section"]=> string(125) "fluturim-charter-nga-tirana-ne-londer-ambasada-e-shba-publikon-njoftim-urgjent-ja-kur-niset-avioni-te-dhenat-dhe-cmimi-204967" }