Fluturim mbi Llogara

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:58 15-08-2015 Fluturim mbi Llogara

Kjo foto tregon momentin e fluturimit mbi Llogara. Një fluturim që lë mbresa të veçanta, ku ke mundësi të ngopesh me bukurinë e malit e të detit. Fotoja e realizuar nga Fation Plaku na kujton se në Shqipëri përveç natyrës, turistët mund të gjejnë edhe sportet e verës si fluturimi me parashutë, zhytja, rafting, kajaku etj. A nuk do të donit dhe ju që në këtë moment të ishit në vendin e Fationit?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093870162963867
array(1) { ["section"]=> string(26) "fluturim-mbi-llogara-18407" }