"Fluturonte" me 163 km/h, ARRESTOHET shoferja në Tiranë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 06:44 25-03-2018

Policia Rrugore ka vijuar kontrollet me radar në të gjtha rrugët e kryeqyetit gjatë natës për të parandaluar aksidentet si dhe për të ndëshkuar shkelësit.

Policia sqaron se gjatë kontrollit është ndaluar drejtuesja e mjetit L.D, me 163 km/h dhe në kushte te lageshtirës në rrugë si pasojë e motit të keq.

Qëllimi jonë s’është as pezullimi i Lejes se Drejtimit, as sasia e masave administrative, por vetëm e vetëm siguria e jetes në rrugë.

Parandalimi i aksidenteve rrugore ka mobilizuar 24/24 h Policinë Rrugore të Tiranës.

Kontrolle te pa nderprera në të gjitha rrugët, rrugicat, lagjet, për të gjitha llojet e shkeljeve të Kodit Rrugor.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “O engjëll që ike në lule të rinisë”, dedikimi rrënqethës i motrës për vëllanë që vdiq në rrugën e Gjirokastrës
Policia bën kërdinë gjatë natës, ARRESTOHEN 10 persona, Ç’NDODHI mbrëmë në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.010905027389526
array(1) { ["section"]=> string(65) "fluturonte-me-163-km-h-arrestohet-shoferja-ne-tirane-video-114447" }