FNSH postbllok në Shkodër, kontrolle protestuesve që po vijnë në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:48 27-01-2018 FNSH postbllok në Shkodër, kontrolle protestuesve që po vijnë në Tiranë

FNSH dhe forca të tjera të policisë kanë ngritur postbllok në Shkodër, në dalje të qytetit për të kontrolluar protestuesit që janë nisur drejt Tiranës.

Kontrollet bëhen për persona me precedentë penalë dhe protestues që mund të kenë me vete sende të forta, të cilat janë të palejueshme.

Protesta e opozitës do të fillojë në orën 12:00.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013008117675781
array(1) { ["section"]=> string(77) "fnsh-postbllok-ne-shkoder-kontrolle-protestuesve-qe-po-vijne-ne-tirane-108094" }