FORBES shkruan për bashkëshortin e saj, modelja shqiptare: Burri im bos

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:23 09-02-2018 FORBES shkruan për bashkëshortin e saj, modelja shqiptare: Burri im bos

Emina Cunmulaj, është modelja shqiptare që ka shkëlqyer në shumë pasarela ndërkombëtare. 

Prej kohësh Emina jeton në Amerikë, me familjen e saj dhe aktualisht është në pritje të fëmijës së dytë.

Në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale, modelja ka ndarë një lajm të mirë me fansat për bashkëshortin e saj. Prestigjozja “Forbes” shkruan për bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazarian. Në artikull flitet për hapjen e një rrjeti hotelesh nga ana e tij.

“Burri im boss, Jam shumë krenare për ty”.- shkruan Emina për bashkëshortin e saj. 

27901386_1427168160745351_986256451_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dimër në Shqipëri, ish-deputetja socialiste pushime në mes të shkretëtirës (FOTOT)
'Do marr krushq djemtë e Prishtinës', Ledina ka ditëlindjen, ja si e surprizon këngëtari i famshëm (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011305093765259
array(1) { ["section"]=> string(76) "forbes-shkruan-per-bashkeshortin-e-saj-modelja-shqiptare-burri-im-bos-109726" }