"Forca çuna, mos e rruani fare”, Jul Deda përshëndet nga Amerika

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:23 19-06-2016

Aktori i humorit Julian Deda në mënyrën e tij i ka dhënë zemër djemve të kombëtares, pak para ndeshjes deçizive me Rumaninë. “Forca Shqipëri, forca çunam mos e rruani fare”, shkruan Juli teksa ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Sot është prova e fundit dhe ata kanë gjithë mbështetjen tonë. Në pritje të një rezultati historik.

E di çfarë? Edhe nëse nuk ndodh do ju presim, duartrokasim dhe respektojmë njësoj. Ju e luajtët evropianin tuaj, kurse ne më në fund kuptuam se çdo të thotë të kesh skuadrën e shtetit tënd në një kompeticion të tillë, dhe e gjitha kjo, falë jush.

Forca Shqipëri, forca çuna dhe mos e rruani fare..!”, përmbyll aktori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0038101673126221
array(1) { ["section"]=> string(66) "forca-cuna-mos-e-rruani-fare-jul-deda-pershendet-nga-amerika-44006" }