“Forca Mbarime, Servete, Ilir...” shefja e Infektivit i përmend me emër një nga një punonjësit dhe shkruan: Do t’ia dalim (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 01:04 27-03-2020 “Forca Mbarime, Servete, Ilir...” shefja e Infektivit i përmend me emër një nga një punonjësit dhe shkruan: Do t’ia dalim (FOTO) Fotot e shpërndara nga Najada Çomo, ekipi i Infektivit

Mjekët, infermierët, farmacistët dhe gjithë stafet mjekësore të spitaleve në vend janë padyshim heronjtë e këtyre ditëve të vështira, që meritojnë vlerësim dhe respekt nga të gjithë ne.

Mirënjohjen e saj ndaj mjekëve dhe stafit të Spitali Infektiv e ka shprehur dhe shefja e këtij pavioni Najada Çomo, e cila publikon fotot e disa prej tyre dhe shkruan “Kam besim qe do ja dalim.”

“Me keta kryeinfermiere sanitare edhe doktore kam besim qe do ja dalim, besoni”, shkuran shefja e Infektivit Najada Çomo dhe shpërndan foto e kolegëve.

FOTOT E SHPËRNDARA NGA NAJADA ÇOMO, EKIPI I INFEKTIVIT:
91204812_117033259927896_8716160850445991936_n.jpg91216651_117033253261230_1580327156364345344_n.jpg91046102_117033249927897_7547785954723889152_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092058181762695
array(1) { ["section"]=> string(125) "forca-mbarime-servete-ilir-shefja-e-infektivit-i-permend-me-emer-nje-nga-nje-punonjesit-dhe-shkruan-do-t-ia-dalim-foto-200235" }