Forca të shumta policie ‘blindojnë’ Memaliajn: Kapen një kuintal e gjysmë drogë, shoqërohen disa persona

Publikuar tek: aktualitet, më 21:07 20-01-2020 Forca të shumta policie ‘blindojnë’ Memaliajn: Kapen një kuintal e gjysmë drogë, shoqërohen disa persona Foto ilustruese

Një operacion antidrogë është duke u zhvilluar në këto momente në Memaliaj, në fshatin Vasjar.

Paraprakisht, bëhet me dije se në operacion janë angazhuar forca të shumta të Policisë së Gjirokastrës dhe janë shoqëruar 6 persona, ndërsa janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale rreth 150 kg hashash.

Emrat e të shoqëruarve dhe detaje të tjera nga operacioni nuk bëhen ende të ditura deri në këto momente.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021536827087402
array(1) { ["section"]=> string(107) "forca-te-shumta-policie-blindojne-memaliajn-kapen-nje-kuintal-e-gjysme-droge-shoqerohen-disa-persona-192643" }