Forca të shumta policie në stadium, ç'po ndodh para takimit Partizani-Kukësi (FOTOT)

Publikuar tek: sport, më 16:35 05-05-2017 Forca të shumta policie në stadium, ç'po ndodh para takimit Partizani-Kukësi (FOTOT)

Në orën 19:00 në “Selman Stërmasi” do të luhet sfida Partizani-Kukësi.

Forcat e policisë kanë rrethuar ambientin e brendshëm dhe atë jashtë stadiumit në kuadër të masave të sigurisë para kësaj sfide. Me qindra uniforma blu janë vendosur aktualisht brenda stadiumit duke marrë udhëzimet nga krerët e policisë së shtetit.

Partizani-Kukësi do të startojë në orën 19:00 dhe konsiderohet si një finale e Superligës.

pol.jpg

pol1.jpg

pol3.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021425008773804
array(1) { ["section"]=> string(87) "forca-te-shumta-policie-ne-stadium-c-po-ndodh-para-takimit-partizani-kukesi-fotot-77614" }