Forcat Operacionale aksion blic te 313, Asmer Bilali kapet me celular në qeli: Tenton ta hedhë gropën e tualetit

Publikuar tek: aktualitet, më 23:16 20-05-2019 Forcat Operacionale aksion blic te 313, Asmer Bilali kapet me celular në qeli: Tenton ta hedhë gropën e tualetit

Prej ditësh Forcat Operacionale të policisë së burgjeve kanë nisur kontrollet blic nëpër qeli për të rritur sigurinë dhe për të sekuestruar objektet e paligjshme.

Raportohet se Forcat Operacionale kanë zhvilluar një aksion blic në Burgun 313 ku është kapur me celular ish-kampioni i boksit Asmer Bilali, të cilit rreth një muaj më parë i ekzekutuan të atin dhe xhaxhain në mes të Shkodrës.

Kur ka parë policët në derën e qelisë Bilali është gritur nga krevati dhe ka hedhur celularin në gropën e tualetit, raporton gazeta Shekulli. Aparati celular tip iPhone 5 është sekuestruar nga policia, ndërsa mësohet se kur ata kanë hyrë në qeli Asmer Bilali ka qenë duke shkëmbyer mesazhi. I pyetur për celularin ish-kampioni shkodran ka mohuar që ai të ishte i tiji.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069930553436279
array(1) { ["section"]=> string(117) "forcat-operacionale-aksion-blic-te-313-asmer-bilali-kapet-me-celular-ne-qeli-tenton-ta-hedhe-gropen-e-tualetit-165060" }