Fort e bukur, shikoni se ç’bën ky polic në Lens për djemtë e kombëtares

Publikuar tek: sport, më 17:19 11-06-2016 Fort e bukur, shikoni se ç’bën ky polic në Lens për djemtë e kombëtares

Policia franceze ka bërë tifo për Shqipërinë sot dhe kjo padyshim është një nga fotot më të bukura që kemi parë.

Atmosfera e zjarrtë e tifozëve kuqezi i ka bërë për vete të gjithë dhe as policët nuk kanë rezistuar dot pa iu bashkuar.

Ky polic bën me duar shqiponjën, simbolin tonë identitar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02136492729187
array(1) { ["section"]=> string(76) "fort-e-bukur-shikoni-se-c-ben-ky-polic-ne-lens-per-djemte-e-kombetares-43203" }