Foshnja e sapolindur gjendet e vdekur në oborrin e një shtëpie, në kërkim e ëma

Publikuar tek: bota, më 09:33 18-06-2019 Foshnja e sapolindur gjendet e vdekur në oborrin e një shtëpie, në kërkim e ëma

Një foshnje e sapolindur është gjetur e pajetë në oborrin e një shtëpie në Newcastle, Sidney.

Sipas mediave vendase, foshnja ishte braktisur nga e ëma e cila tashmë po kërkohet nga policia.

Autoritetet janë të shqetësuar për sigurinë dhe mirëqenien e nënës, e cila besohet se ka nevojë për trajtim mjekësor.

Tashmë pritet të bëhet autopsia e foshnjes  për të zbuluar shkakun e vdekjes.

Ndërkohë kanë nisur kërkimet nëpër, spitale, lokale dhe lagjet përreth për të gjetur nënën e fsohnjes.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045235872268677
array(1) { ["section"]=> string(85) "foshnja-e-sapolindur-gjendet-e-vdekur-ne-oborrin-e-nje-shtepie-ne-kerkim-e-ema-168665" }