Foshnja e sapolindur hidhet pas shkurreve nga nëna 12-vjeçare

Publikuar tek: bota, më 00:00 17-08-2017 Foshnja e sapolindur hidhet pas shkurreve nga nëna 12-vjeçare

Një vajzë e vogël është hedhur në shkurre nga nëna e saj 12-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në Kinë, ku foshnja është gjetur e më pas është dërguar në spital.

Policët thanë se vajzën e gjetën në shkurre, te braktisur nga prindërit për shkak se punojnë në një qytet fqinj.

Vajza tashmë jeton me gjyshërit ndërsa mamanë dhe babanë i sheh rreth një herë në vit.

Gjyshja deklaroi në polici që nuk e kishte idenë se 12 vjeçarja ishte shtatzënë.

Mjekët thanë se foshnja duket se ka lindur para kohe dhe ishte jashtëzakonisht e dobët erdhi në jetë. Por fatmirësisht nuk kishte deformime fizike apo defekte të tjera të lindjes.

Policia bën me dije se vajza 12 vjeçare po refuzon të flasë me hetuesit dhe ende nuk ka zbuluar kush është babai i fëmijës.

dfhdfhdfhdfhdfh.jpg

dfhdfhfdhdfhdfh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013057947158813
array(1) { ["section"]=> string(67) "foshnja-e-sapolindur-hidhet-pas-shkurreve-nga-nena-12-vjecare-89298" }