Foshnja lind i deformuar, fshatarët e quajnë “alien”. Reagimi i babait do t'ju prekë

Publikuar tek: bota, më 17:48 20-09-2017 Foshnja lind i deformuar, fshatarët e quajnë “alien”. Reagimi i babait do t'ju prekë

Një djalë i porsalindur me deformime në fytyrë është krahasuar nga fshatarët me një “alien”.

Fëmija akoma i paidentifikuar është i biri i Karishma dhe Arshad dhe ka lindur në në Uttar Pradesh të Indisë, në orët e hershme të mëngjesit të së martës.

Foshnja lindi pa veshë dhe hundë ndërsa sytë i dilnin shumë nga kapakët e tyre. Karishma, e ëma tha se djali “sytë i kishte të mëdhenj dhe të kuq”. Ai po më shikonte dhe hunda ishte e sheshtë po ashtu nuk ka as veshë.

"Unë kam shkuar në punë natën vonë dhe nga ora 4:00 ai ka lindur natyrshëm. 'Isha i gëzuar ta shihja atë, por kur pashë fytyrën e tij nuk mund të besoja atë që pashë. Unë kurrë nuk kam parë një fëmijë si ky.

Që kur fëmija ka lindur, të tjerët në fshat kanë ardhur në shtëpinë e tyre duke thënë se djali është “alien”. Por piktori Arshad, babai i djalit tha se deformimet e djalit janë vullneti i Perëndisë dhe ai do ta dojë e kujdeset për të përgjatë gjithë jetës.

dsfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdfsdf.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha me kreun e Konrad Adenauer, për ligjin e ndalimit të simboleve të komunizmit dhe reformimin e modernizimin e PD
Horror në Francë, dy shqiptarë masakrohen me thikë në mes të rrugës »
Article Logic
Execution time: 0.011471033096313
array(1) { ["section"]=> string(86) "foshnja-lind-i-deformuar-fshataret-e-quajne-alien-reagimi-i-babait-do-t-ju-preke-93058" }