Fotini shtatzënë, çifti fitues i “Big Brother” në pritje të fëmijës së parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:27 18-08-2017 Fotini shtatzënë, çifti fitues i “Big Brother” në pritje të fëmijës së parë

Çifti fitues i edicionit të dashurisë, "Big Brother 9”, shumë shpejt do bëhen prindër.

Danieli dhe Fotini kanë publikuar një foto ku të dy kanë vënë duart në barkun e kësaj të fundit, si për të treguar se po presin me padurim të vijë në jetë "fryti i dashurisë" së tyre. 

Sapo çifti ka hedhur foton në Instagram me përshkrimin, “Familja e LaFoDa”, ka patur komente të shumta të përzemërta për to.

Shumë prej miqve të tyre virtualë i kanë uruar për shtatzëninë. Megjithatë pritet në vijim se çfarë detajesh të tjera do ndajë me publikun çifti. 

daniel.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093779563903809
array(1) { ["section"]=> string(78) "fotini-shtatzene-cifti-fitues-i-big-brother-ne-pritje-te-femijes-se-pare-89459" }