FOTO +16/ Konsumoi shumë alkool, studentja humbet kontrollin, kërcen pa bluzë në klubin e natës

Publikuar tek: bota, më 19:09 14-04-2019 FOTO +16/ Konsumoi shumë alkool, studentja humbet kontrollin, kërcen pa bluzë në klubin e natës

Një studente greke 24-vjeçare, emri i të ciles nuk bëhet i ditur, është bërë personazhi kryesor i mediave greke ditët e sotme.

Studentja ishte në një parti në ishullin Zante (Zakinthos) në Greqi. Ajo konsumoi një sasi të madhe alkooli dhe doli jashtë kontrollit duke hequr bluzën dhe duke kërcyer.

Shumë përsona në klub e kanë fotografuar dhe kanë publikuar fotografitë e saj në internet.

Sipas gazetës ‘Το Εθνος’ 24-vjeçarja ka kërkuar që fotografitë e saj të shkarkohen, por kjo tashmë duket shumë e veshtirë pasi fotografitë e saj kanë bërë xhiron e mediave në të gjithë botën.

3.png

2.png

1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065591335296631
array(1) { ["section"]=> string(98) "foto-16-konsumoi-shume-alkool-studentja-humbet-kontrollin-kercen-pa-bluze-ne-klubin-e-nates-160425" }