FOTO +18/ Pozon NUDO, përfundon në faqen e Ministrisë së Mbrojtjes

Publikuar tek: bota, më 10:01 12-08-2018 FOTO +18/ Pozon NUDO, përfundon në faqen e Ministrisë së Mbrojtjes Foto ilustruese

Një ngjarje aspak e këndshme i ka ndodhur një vajze të re.

Bëhet fjalë për një vazjë ruse, identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, ka bërë një foto nudo dhe gabimisht e ka publikuar në faqen e Ministrisë së Mbrojtjes së Rusisë.

Fotoja u shfaq për pak sekonda në llogarinë Mil_Ru, e cila zakonisht reklamon arsenalin e ushtrisë së Vladimir Putin.

Disa përdorues thanë se fotografia u ngarkua nga ish-gazetarja Rossiyana Markovskaya.

 

 NINTCHDBPICT000424816084.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01052188873291
array(1) { ["section"]=> string(70) "foto-18-pozon-nudo-perfundon-ne-faqen-e-ministrise-se-mbrojtjes-130864" }