Foto alarmante, “i forti me JetSki" provon thellësinë mes njerëzve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:10 06-08-2016 Foto alarmante, “i forti me JetSki

Vetëm disa ditë pas vdekjes së turistit rus në Himarë si pasojë e përplasjes nga një mjet ujor, shfaqen të tjera pamje alarmante.

Këtë herë në Qerret, një person me jeski është fotografuar teksa nget mjetin ujor me shpejtësi marramendëse mes plazhistëve.

“Po provon thellësinë mes njerëzve”, shkruan i shqetësuar E.B. që ka realizuar edhe foton.

Policia kufitare që prej ditës së vdekjes së turistit ka nisur aksionin për bllokimin e mjeteve ujore që shkelin ligjin dhe funksionojnë pa dokumentacionet përkatëse por duket se ky rast u ka shpëtuar.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010472059249878
array(1) { ["section"]=> string(69) "foto-alarmante-i-forti-me-jetski-provon-thellesine-mes-njerezve-48952" }