Foto dhe video Sinan Hoxhës dhëndërr dhe Andrra Destanit nuse. Kujt i ka rënë më shumë nur?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:33 27-08-2015

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani sot do të martohen. Që dje janë publikuar foto nga Andrra Destani nuse dhe supriza që këngëtari i bëri të dashurës së tij duke e marrë me helikopter dhe limuzinë. Por cili mendoni se ka më shumë nur: Sinani apo Andrra?

 

andrran1

andrra3

andrra4

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070919990539551
array(1) { ["section"]=> string(95) "foto-dhe-video-sinan-hoxhes-dhenderr-dhe-andrra-destanit-nuse-kujt-i-ka-rene-me-shume-nur-19316" }