Foto Dite

Publikuar tek: foto-e-dites, më 12:45 24-12-2017 Foto Dite

Viti i Ri, fituesen e Gjeniut të Vogël, shkodranen Marjana Begu do e gjejë me një strehë të sigurtë. Kjo falë aktivistëve e vullnetarëve të cilët kanë bërë të mundur ndërtimin nga e para të shtëpisë së re të talentit shkodranë. Punimet kanë nisur prej muajsh dhe tani është gjithçka gati.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022526979446411
array(1) { ["section"]=> string(16) "foto-dite-104201" }