FOTO/ Drejtor në Agjencinë e rëndësishme, shikoni sa ka ndryshuar djali i ish-kryeministrit Fatos Nano

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:08 10-01-2020 FOTO/ Drejtor në Agjencinë e rëndësishme, shikoni sa ka ndryshuar djali i ish-kryeministrit Fatos Nano Sokol Nano dhe eksperti shqiptar nga Kosova Fatos Mustafa:

Sokol Nano, djali i ish-kryeministrit socialist Fatos Nano në fillim të vitit 2018 u emërua nga nga qeveria Rama si drejtor ekzekutiv i Agjencisë Shqiptare për Zhvillimin e Investimeve.

Mirëpo, gjatë një takimi të zhvilluar me biznesmenin Fatos Mustafa, Sokol Nano ka shkrepur me të një foto e cila në fakt nxjerr në pah ndryshimin drastik të tij në pamjen e jashtme. Edhe pse drejtor i Agjencisë së rëndësishme shtetërore, Sokol Nano mban një profil të ulët publik, të cilin ai ka ditur më së miri “ta ruaj” nga mediat, raporton newsbomb.al.

“Gjate takimit me Sokol Nano, Drejtorin Ekzekutiv te AIDA me te cilin shkembyem eksperienca mes vendeve dhe i prezantova projektet e reja ne Durres dhe Tirane si dhe e informova per mbarevajtjen e projekteve qe po realizohen si ne Shqiperi ashtu dhe ne Maqedonine e Veriut”, shkruan biznesmeni Fatos Mustafa, ndërsa poston dhe foton me Sokol Nanon.

Sokol Nano dhe eksperti shqiptar nga Kosova Fatos Mustafa:
82985409_837093100048792_306174122449174528_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092780590057373
array(1) { ["section"]=> string(107) "foto-drejtor-ne-agjencine-e-rendesishme-shikoni-sa-ka-ndryshuar-djali-i-ish-kryeministrit-fatos-nano-191729" }