Foto e ditës/ “1 vezë sot...100 nesër”

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:45 03-11-2015 Foto e ditës/ “1 vezë sot...100 nesër”

Kjo është protesta e studentëve para Drejtorisë së Policisë që kërkonin lirimin e kolegëve të tyre pas mbajtjes në ambientet e komisariatit përreth 9 orë.

“1 vezë sot...100 nesër”, lexohej në pankartat e studentëve të cilët e kthyen në simbol të protestës vezën dhe pasi qëlluan drejt kryeministrit thyen disa të tjera edhe para Drejtorisë së Policisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095579624176025
array(1) { ["section"]=> string(39) "foto-e-dites-1-veze-sot-100-neser-24543" }