Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:27 22-11-2017 Foto e ditës

Drejtori i Parkut të Karavastasë në Divjakë, Ardian Koçi ka kapur më në fund autorin që u shkaktonte dëme të mëdha ekologjike në park.

Sipas tij, prej tre ditësh autori, të cilin e cilëson si një “mik të paftuar” ishte kthyer në një shqetësim serioz. Por, me angazhimin e stafit dhe autoriteteve përkatëse, tashmë personi që shkaktonte prerjen e pyjeve në park është kapur. Sipas tij, autori priste frashër dhe rrënjë, të cilat i transportonte me rimorkio motorri. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011397123336792
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-100437" }