Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:29 26-11-2017 Foto e ditës

Jemi 2 ditë para festës kombëtare dhe parapërgatitjet për të krijuar atmosferën festive kanë filluar në çdo qytet  të vendit.

28-29 nëntori është ditë e cila na kujton Ismail Qemalin dhe ngritjen e flamurit në Vlorë. Dje flamuri u  ngrit në Prrenjas nga ky punonjës që shihet në fotot e shkrepura nga newsbomb.al. Disa ditë para festës punonjësit kanë filluar të vendosin flamuj, por në një mënyrë tepër të veçantë. Zotëria në foto, është ngjitur mbi fadromë për ta vënë flamurin. Bëhuni gati edhe 2 ditë na ndajnë nga festa e madhe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012871980667114
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-100767" }