Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:23 27-11-2017 Foto e ditës

Natyra dhe bregdeti shqiptar lënë mbresa të jashtëzakonshme te kushdo që i viziton.

Pamja që ofrojnë është e mrekullueshme dhe secili që bëhet pjesë e bregdetit shqiptar qoftë edhe për pak çaste nuk mund t’a harrojë lehtë.

Një fotografi me të vertetë e veçantë është postuar dje në rrjetet sociale ku shfaqet shëmbëlltyra e shqiponjës dy krenare mbi det në jugun e Shqipërisë, në Llogara.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011055946350098
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-100880" }