Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:19 01-12-2017 Foto e ditës

Reshjet intensive në të gjithë vendin kanë shkaktuar përmbytje masive në të gjithë vendin.

Emergjencat Civile janë anagzhuar maksimalisht që prej ditës së djeshme.

Dhjetëra rrugë janë bllokuar, përfshirë pjesërisht edhe autostradën Tiranë-Durrës, dhjetëra fshatra janë përmbytur dhe kanë mebtur pa energji elektrike. Forcat e Armatosura janë vënë në gadishmëri për evakuimin e banorëve.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009274959564209
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-101463" }