Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:11 02-12-2017 Foto e ditës

Momente emocionuese këto që vijnë nga fshati Mallkuç në Fushë-Krujë ku Forcat e Armatosura kanë shpëtuar një nënë dhe vajzën e saj tre vjeçare.

Nëna e mban fort shtrënguar në prehër të voglën e saj në helikopter ndërsa edhe vetë ministrja Olta Xhaçka është prekur nga këto pamje.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I kuq me yllin e bardhë me 5 cepa, zbulohet në arkivat gjermane flamuri i Esad Pashë Toptanit
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011965036392212
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-101619" }