Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:27 04-12-2017 Foto e ditës

Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj u shpall nënkampione bote në peshëngritje për femra, në stilin e shkëputjes për peshat 69 kg.

Romela ngriti 107 kg dhe arriti të sigurojë medalje ari. 

Pëshëngritësja shqiptare Romela Begaj ka fituar dy medalje në Botërorin e Peshëngritjes që po mbahet në Amerikë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026564121246338
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-101874" }