Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:27 07-12-2017 Foto e ditës

Bredhi i Krishtlindjes i vendosur në qendër të Tiranës ka ndezur dritat duke e futur kështu kryeqytetin në atmosferën e festave të fundvitit.

Ka qenë kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili pas numërimit mbrapsht me fëmijë dhe qytetarë të shumtë ka shkelur butonin e ndezjes së dritrave.

Atmosfera në sheshin “Skënderbej” është zbukuruar me lodra për fëmijë dhe një sërë kabinash që ofrojnë shërbime të ndryshme. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011452913284302
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-102247" }