Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:24 10-12-2017 Foto e ditës

Viti 2017, pamja i përket qytetit të Memaliajt dhe siç mund ta shikoni, këtu banorët vënë çdo ditë në rrezik jetën e tyre.

Për të kaluar lumin Vjosë, e për të shkuar kështu në qytetet ose në shtëpitë e tyre përreth, ata lidhen me litarë.

Do mjaftonte veç një urë për t’i paraprirë ndonjë ngjarjeje tragjike e për të shpëtuar jetët e këtyre banorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO DITE
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.01183009147644
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-102552" }