Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:31 12-12-2017 Foto e ditës

Pamje sa të turpshme aq edhe ulëritëse nga aksi nacional rrugor Gjirokastër-Kakavijë.

Në vend të zbukurimeve festive, në këtë rrugë, gjen plehra dhe vetëm plehra të që qendrojnë “varur” nga të katërta anët.

Në këtë aks kalojnë përditë mijëra qytetarë e në këto ditë festash edhe emigrantët që kthehen në atdheun e tyre, por siç mund ta shikoni, pamja e parë me të cilën ndeshen është dëshpëruese dhe s’ka asnjë lidhje me atmosferën festive.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.049198150634766
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-102764" }