Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:21 13-12-2017 Foto e ditës

E pazakontë dhe skandaloze kjo që ka ndodhur në shkollën e Xharrës në Bashkinë Konispol.

Nxënësit kanë pozuar me foto në duar ku falenderojnë kryetarin e bashkisë Xharrës Shuaip Beqiri, për faktin se ka rregulluar kaldajat. Siç shihet dhe në foto, të gjithë të vegjëlit falenderojnë kryebashkiakun që iu plotësoi një nevojë themelore dhe të domosdoshme në shkollë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
Foto e ditës »
Article Logic
Execution time: 0.011280059814453
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-102888" }