Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:22 20-12-2017 Foto e ditës

Mbrëmjen e djeshme rreshjet e borës u shtrinë në një pjesë të gjerë të Shqipërisë, ku qytetet verilindore dhe juglindore tashmë janë zbardhur tërësisht.

Por edhe kreyqytetasit mund ta shijojnë magjinë e borës, pasi e kanë vetëm pak kilometra larg.

Mali i Dajtit që prej mbrëmjes së djeshme është i gjithi i zbardhur nga bora. Nën pushtetin e dëborës, mali i Dajtit kthehet në një destinacion shumë tërheqës për të gjithë qytetarët e Tiranës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03216290473938
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-103721" }