Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:25 21-12-2017 Foto e ditës

Kjo është një foto e shkrepur dje në mëngjes në spitalin e Durrësit nga gazetarja Alda Bardhyli së cilës, të gjithë ia njohim pasionin për letërsinë dhe artin.

Duke dashur të tregojë librin dhe lexuesin e tij në kushte të pazakonta, Bardhyli zbulon një detaj tronditës: Dorëzat në duar të të sëmurit dëshmojnë se sa ftohtë bën në spital.

I ftohti është aq i madh, sa i sëmuri është detyruar të vendosë dorëza për të mbajtur librin në duar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.012054920196533
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-103841" }