Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:25 22-12-2017 Foto e ditës

Përjashtohen 7 deputetët e opozitës për 10 ditë nga Kuvendi.

Ky është vendimi i marrë dje nga Byroja e Kuvendit kur u shqyrtua kërkesa e Partisë Socialiste.

PS kërkoi marrjen e masës disiplinore ndaj deputetëve: Monika Kryemadhi, Endrit Brahimllari, Kejdi Mehmetaj, Ervin Salianji, Endri Hasa, Flamur Noka dhe Bardh Spahia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011161088943481
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-103967" }