Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:27 30-12-2017 Foto e ditës

Emiliano Kaba është një djalë 20 vjeçar i cili prej muajsh vuan nga një lloj kanceri që prek gjakun dhe të gjithë organet që furnizohen me gjak.

Në pamundësi të kurimit të kësaj sëmundje në vendin tonë familiarët kanë gjetur si mundësi kurimin e tij jashtë vendit. Tashmë ai sapo ka filluar kurimin në një spital në Belgjikë, por sipas familiarëve kostot financiare të kurimit janë të pa përballueshme nga ata.

Familia bën thirrje të gjithë individëve të cilët kanë mundësi financiare, ta ndihmojnë Emilianon.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Foto e ditës
»
Article Logic
Execution time: 0.011828899383545
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-104899" }