Foto e ditës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:20 02-01-2018 Foto e ditës

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë shqiptarët në ditën e parë të Vitit 2018-të.
Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama uron më të mirat për çdo familje shqiptare në këtë vit të ri.  
Kreu i qeverisë e ka përciellë urimin përmes një fotoje familjare, ku ai duket bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « FOTO E DITËS
»
Article Logic
Execution time: 0.0089900493621826
array(1) { ["section"]=> string(19) "foto-e-dites-105117" }